İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Yılınız Kutlu olsun, Resimli Mesajlar

Yeni Yılınız Kutlu olsun, Yeni Yıl Resimli Mesajları, Yılbaşı Resimli Mesaj, Yeni Yıl Kutlama Mesajları. hoş geldin yeni yıl

Yeni yılda tüm istekleriniz gerçek olsun…
MUTLU YILLAR !

Etrafının her zaman en sevdiğin insanlarla çevrili olduğu, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Yeni yılın kutlu olsun!

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

 

Değerli Okuyucularım,
Yeni bir yıl geldi, kapımızı çaldı. Ömürden bir yıl daha eksildi. Kimimiz yaşlanıyor, kimimiz daha bir olgunlaşıyor, kimimiz ise çocukluğa elveda diyor. Diğer sayfasında ne olduğunu bilmediğimiz ömür kitabının her sayfasını yavaş yavaş okuyoruz ve her sayfasında yeni umutlara, sevinçlere, üzüntülere doğru yol alıyoruz. Bu ömrü kitabının her sayfası bize sağlık, mutluluk, sevinç, başarı getirmesi temennisiyle tüm okuyucularımın, ziyaretçilerimin, dostlarımın, arkadaşlarımın yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yılların benim açımdan diğer bir özelliği de doğum günüm olmasıdır. Daha nice doğum günlerimde sizlerle hep beraber olmak dileğiyle…

Madem yeni yıl dedik, doğum günü dedik kendi çapımda yeni yıl resimli mesajları hazırladım. Bazen sevdiklerimizin yeni yılını kutlamak için bu hazır kartpostallar çok işe yarıyor. Siz okuyucularımda faydalansın diye bu başlıkta hazırladığım yeni yıl resimli mesajlarımın yanı sıra internette bulduğum kayda değer kartpostalları paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz.

NoEngel’den hediyesi Resimli Yılbaşı kutlama mesajları buyrun inceleyin.. 🙂

 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
MUTLU YILLAR

 

 
 
 
MUTLU YILLAR

 

 

********YENİ YIL YAZILI KUTLAMA MESAJLARI ****************

* Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

* Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

* Her yeniyıl bir başka güzel.. 2024 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

* Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2024 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle..

* Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2024 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar..

* Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

* Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

* Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

* Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

* Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

* Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

* İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

* En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

* Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

* Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

* Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

* Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

* Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

* 2018 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

* Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

* Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

* 2024 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2023 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

* 2023 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2024 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

* Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2024 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

* İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

* En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2024 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

* Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

* Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR!

* Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle..

* Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle..

* 2023’ye ELVEDA, 2024’e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl…

* 2024 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

* Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır.

*  Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

*   Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2024 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle ..

*  Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle..

*  “Gül için dikene razı olur musunuz yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!”

 

 *  YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… MUTLU YILLAR!!

*   Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2024 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin..

*   Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

24 Yorum

 1. "…. Allah-u Teala insanlarin israrla birbirlerinden birseyi istemelerini sevmez.Ama kendisinden birseyin israrla istenmesini sever…." hadisi şerif

  Allahtan, senin için sağlık , huzur, bol kazanç, bol muhabbet diliyorum…

  O kadar çok sevdiğin insanla dolsun ki etrafın…sevginin eksikliğini yaşamayasın…

 2. Adsız Adsız

  Sevgili kardeşim,2010 da bütün istediklerin gerşekleşsin.Mutlu ve sağlıklı ol.Paylaşım çok güzel,ayrıca teşekkür ederim.Hep sevgiyle kal…

 3. O zaman sana çifte kutlama göndereceğiz..:)

  Yeni yılın ve doğum günün şimdiden kutlu ve mutlu olsun No Engel kardeşim…
  Nice yıllara hep beraber…

 4. ewa ewa

  mutlu yıllar mutlu yaşlar arkadaşım 🙂 hem doğum gününü hem yeni yılını yürekten kutlarım seni eskitemeden eskiyen bir yıl(sadece bir yıl değil çookkkk yıllar ) dileğimle sevgilerle güzelliklerle kal
  bu arada ellerine sağlık kartlar çok güzel olmuş bi kaçtanesini aldım haberin olsun 🙂

 5. 2009 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2010 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel günler, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

 6. Canım arkadaşım;

  Önce doğum gününü mü, yoksa yeni yılını mı kutlasam?..
  Beni şaşırtıyor bu durum..
  Hem doğum günün, hem yeni yılın kutlu olsun..
  Tüm sevgiklerinle beraber, sağlık, huzur ve mutlulukla geçireceğin, nice yıllar dilerim..

  Her şey gönlünce olsun canım arkadaşım..

  Sevgilerimle..

 7. Bunca güzel dileğin üstüne diyorum ki;
  Yeni yıl sana hepsini birden getirsin, tüm dileklerin gerçek olsun..
  Yeni yılın kutlu olsun sevgili Noengel..

  Sevgilerimle…

 8. Adsız Adsız

  Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Dopum günün kutlu olsun. Bütün güzellikler yanında olsun sevgilerimle..

 9. Değerli arkadaşlarım.
  Aslan bey,
  Sevgili Doğa,
  Sevgili kardeşim Emin bey,
  Sevgili Aşk Güneşi,
  Sevgili Fisunla herşey,
  Sevgili Allımorlu,
  Sevgili kardeşim Hakan-can,
  Sevgili Ewa,
  Sevgili Melis,
  Sevgili Nurşen,
  Sevgili Seyyah,
  Canım Arkadaşım Arzucum,
  Sevgili Nurgülün dunyası,
  Sevfili Zeugma,
  Sevgili Ramazan Bey,
  Sevgili Neslihan,
  Sevgili Dalgaları Aşmak,

  İnanın bu mesajlarınızı gördükten sonra bir kez daha bu blog hayatında olmaktan daha çok mutluluk duydum.Hepiniz o kadar içtensiniz ki ne kadar teşekkür etsem azdır.Hepinize tek tek cevap yazamadığım için çok özür dilerim.Ama şunu sizleri çok seviyorum.Bu güzel dilekleriniz ve kutlama mesajlarınız için çoooook teşekkür ediyorum.Yorum yazan elleriniz dert görmesin.Hepinize mutluluklarla dolu bir 2010 yılı dilerim.
  Sağlıcakla ve mutlulukla kalın…

 10. Sevgili Mehbup,
  Yeni yıl kutlamam mesajın,güzel dileklerin ve dogum gunumu kutladığın ıçın cok teşekkür ederim.

  Sevgili DJ_Engin,
  2010 yılı dileklerin için çok teşekkür ederim.

  2010 yılı hepimize uğur getirsin.

 11. Sevgili Yabancı,
  Öncelikle hoş geldiniz.Bu güzel dilekleriniz ve kutlama mesajınız için çok teşekkür eder; hepimiz için geçerli olmasını canı gönülden dilerim.

Bir yanıt yazın