İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzak mesafeli ilişkiler yürür mü?

Günümüzde ki hayat şartların dan dolayı sevgililer, nişanlılar, hata evli çiftler bile ilişkilerin uzak mesafeli yaşamak zorun da kalmaktadır. Günümüzün koşulları bunu gerekmektedir farklı şehirlerde hatta farklı ülkelerde okuyan sevgililer gelecekleri için ilerde daha iyi yaşam satan dartı için buna katlanmak zorun da kalmaktadır. İyi bir gelecek iyi bir aile kurmak için..

Türkiye koşulların da çoğu çiftler de aynı şekilde farklı şehirlerde hata farklı ülkeler de çalışmak zorunda kalmaktadır. Çocuklu çiftler için hayat daha zor olmaktadır. Hayat şartları ve gelecek kaygısın dan dolayı çiftler bunu yaşamaya razı olmaktadır. Daha iyi bir gelecek için.

Arada uzun mesafenin olması ilişkiler üstünde artıları ve eksileri olmaktadır. Mesafenin ilişkinin ömrünü kısaltır mı? Uzatır mı? Sorusuna cevabımız ömrünü uzatır ilişkinin çünkü bu durum iki kişinin geleceği birbirleri için yapılmış fedakârlıklarıdır. Uzakta olan eşler bunun bilincin de oldukları için daha çok birbirine bağlanmakta daha çok birbirlerini sevmekte ve özlemektedir. Uzaklık onları birbirine daha çok yaklaştırmaktadır.

Uzakta olan sevgilinize, nişanlınıza, eşinizle daha yakın olmak için yapacaklarınız.
1.Onunla her gün iletişime geçin telefon, internet, e-postala
2.Onu kadar çok sevdiğinizi, onsuz bir hayat düşünebileceğiniz ona hissettirin.
3.Beraber konuşurken hayaller kurun geleceğe dair bu zor dönemin geçici olduğunu beraber uzun bir gelecek olduğu söyleyin.
4.Onu sıkmayın hayatın da orda birisi olduğu ya da şüphe etiğini gibi konularla konuşmayın. Ona güvenmediğinizi hissettirmeyin.
5.Günlük neler yaptığınız birbirinize anlatın. Onu mutlu edecek küçük hediyeler yollayın.
6.Onu her an aklınız da olduğunu düşündürün.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın