İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Onun adı Mavi Karakalem Portresi

Karakalem çalışmalarımın hepsini yayınlamıyorum.Nedeni ise kişiye özel olmaları. İşte yukarıda çizimini yaptığım değerli arkadaşımda yapmış olduğum çizimlerimi görmüş ve benden kendi karakalem portresini yapmam konusunda bir rica da bulunmuştu.Bende onu kırmadım ve resmini yaptım. Kendisine bu resmi bloğumda yayınlanmasına izin verip,vermeyeceğini sorduğumda ise memnuniyetle yayınlayabilirsin demişti.
Neden mavi ismi diye sorduğunuzu duyar gibiyim.Sebebi isim olarak portreye bu arkadaşımın gerçek ismini vermek çeşitli nedenlerden dolayı sıkıntı olabileceğinden, gözlerinden dolayı Mavi dedim.
 Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

23 Yorum

 1. Sevgili Doğa,
  Çizimlerde en çok sevdiğim bölüm gözlerdir.Eğer orjınalı net ve belırgınse gözlere daha çok önem veriyorum.
  Beğendiğin ve değerli yorumun için çok teşekkür ederim.Mutllukla ve sağlıcakla kal..

 2. Sevgili Zeugma,
  Öncelikle hoş geldin,sefalar getirdin.Haklısın oda gelip teşekkür edecektir. Çizimimi beğendiğine sevindim.Değerli yorumun için teşekkürler. Sevgiyle ve sağlıcakla kal…

 3. sevgili noEngel,ellerine sağlık yine detayları atlamadan çok güzel bi resim çizmişsin,yani resimdeki gözler farkedilebiliyo,emeğine,yüreğine sağlık kardeşim,selamlar…

 4. Sevgili Samanyolu67 kardeşim,
  Çizimlerimi beğendiğinize, değerli yorumunuza çok teşekkür ederim.Sizede hayırlı cumalar dilerim.Sağlıcakla kalın…

 5. Çok başarılı,çok güzel.Fotoğraf gibi.Ama diill..Hüzünlü gibi ama gülüyo..Karakalemi çok seviyorum ben..Farklı çalışmalarınıza,geliştirdiğiniz güçlü sanat anlayışınıza ve karakterinize buradan şahit olmaktan çok memnunum.

 6. Sevgili Ebruli,
  Çok güzel yorumlamışsınız.Yaptığım çalışma monalisa resmi gibi olmasada resimlerde gizem çok önemlidir. Çizimlerim haakında i değerli yorumunuz ve benim için söylediğiniz güzel sözler için çok teşekkür ederim.Yüreğinize sağlık.

  Sevgili gσѕнєηιt,
  Sizinde çalışmalarınız olması çok güzel.Özel olmasa görmeyi de çok isterdik. Umarım başka çalışmalarınızı yayınlarsınız; bizde bu değerli çizimlerinize yorum yapmaktan mutluluk duyarız.
  Değerli yorumunuz için çok teşekkürler.

  Sevgili Ayliz Kardeşim,
  Seni burada yorum yaparken görmekten mutluluk duydum.Çizimimi beğendiğine sevindim.Değerli yorumun için çok teşekkürler.

 7. Sevgili Aşk güneşi.
  Beğendiğinize ve değerli yorumunuza çok teşekkürler.

  Sevgili İlhan Perisi.
  Çizimimi beğendiğin ve değerli yorumun için çok teşekkürler.Yorumun gözümden kaçmış özür dilerim.

 8. :)) ne güzel senin gibi bir arkadaşa sahip olmak bende çok beğendim harika bir resim olmuş ellerin dert görmesin şimdiiiii bende birşey rica edeceğim eğer senin içinde mümkünse 🙂 benim için bir resim çizermisin ne düşünürsen nasıl istersen :)) çok zor birşey istememişimdir inşallahhh merakla bekliyeceğim canım kardeşim .

 9. Sevgili Aysed kardeşim,
  Beğendiğine sevindim şirinem,bu güzel orumun için teşekkürler.
  Senin rican benim için emirdir. Çizim için uygun bir resim düşünüyorum.Ama senin resim konusunda bana yardımın gerekebilir. Acaba neyin resmi aysed kardeşimi sevindirir onu bir türlü bulamadım.ama araştırıyorum.

 10. Çok teşekkür ederim canım kardeşim hımm sana bir ip ucu verelim güzellikleri, neşeyi,hoşgörüyü ve insanları çok seviyorum herşeye pozitif bakmak istiyormum mümkün olduğunca kolay affederim küslüğü kıskançlığı ikiyüzlülüğü hiç sevmem :)) bu arada bende bir mim var sana kabul edersen sevgiyle kal kardeşim

 11. Sevgili Aysed kardeşim,
  Birden çok konuya yönelik ip ucu vermişsin,bunları toparlamam zor olacak.Mimini kabul ediyor, teşekkür ederiyorum.Sağlıcakla ve mutlulukla kal…

Bir yanıt yazın