İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koşun koşun Engelsiz Pazar açıldı

Binlerce engelli arkadaşımızın ürettiği seramik, tekstil ve sanatsal ürünler internet üzerinden satışa çıkarıldı.Buradan elde edilen gelirler ürün sahibi engelliler arasında paylaştırılacak. Detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıkla..

Not:Bu haberi seker kokulu doğa ile yaşam bloğundan faydalanarak yayınlıyorum.Ayrıca İçimde ki yolculuk bloğunun sahibi arkadaşım bu habere öncülük etmiştir.Kendilerine bu duyarlı davranışları için huzurlarınızda teşekkürlerlerimi bir borç bilirim.

8 Yorum

 1. arkadaşım bende dergide okurken gözüme ilişti hemen sayfaya girdim baktım ve antalya'da imiş çok güzel mum ,el sanatları çalışmışlar ve çokda pahalı değil.ve bu okulda çok güzel projeler var.dr.günseli-bülent akınsal ilköğretim okulu ve iş okulu okulun adı bakmak istersen..
  sevgilerimle

 2. Önce Sevgili Fundaya ( ıcımde kı yolculuk), sonra da sana asıl ben tesekkur ederım.Ne zaman bu tur bır proje olsa.. omzumun uzerınden baksam.. ıkınızı goruyorum.. gorecegımı bılıyorum..

  Sevgıler..

 3. Sevgili Doğa,
  Elimden geldiğince bu tür kampanyalara katkıda bulunmak, engelli kardeşlerimize bir nebze destekde bulunmak beni çok mutlu eder. Duyarlılılığın ve desteğin için teşekkürler.

  Sevgili Funda,
  Eminim ki çok güzel el emeği,göz nuru çalışmalar vardır.Birde bunu engellıler yapmışsa maddi değerden çok,manevi değeri daha yüksek. Engelliler yararına bu güzel konuyu tanıtmaya,bloğumuzda yayınlamaya vesile olduğun için teşekkürler arkadaşım.

  Sevgili SİhirliSepet,
  Amin diyorum arkadaşım.İnşallah dsteğimizden engelli kardeşlerimiz bir nebze fayda sağlarlar.
  Değerli yorumun ve ziyaretin için teşekkürler.

 4. Merhaba Canım,

  Önce senin tanıttığın siteyi inceledim. Gerçekten çok güzel ürünler yapılmış ve engelliler adına pazarlanıyor..

  Daha sonra, Funda arkadaşımızın bahsettiği okulu aradım google'da ve çıkan sonuçlardan bazılarını inceledim.
  Antalya Haberler adlı sitede, bu işin öncülüğünü yapanların Antalya Valiliği, Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü ve Dr.Günseli – Bülent Akınsal İlköğretim Okulu ve Engelli İş Okulu'nun olduğunu gördüm.

  Böyle bir projeye imza attıkları için, emeği geçen herkesi kutlarım. başarılarının devam etmesini dilerim.

  Canım arkadaşım, seni de böyle bir projeyi bizlere tanıttığın için çok teşekkür ediyorum..

  Sevgilerimle..

 5. Merhaba Arzucum,
  Bende bu anlamlı tanıtımı yapmaktan mutluluk duydum.Senin de araştırdığın üzere bu işin öncülüğünü yapan tüm herkese teşekkürlerimi gönderiyorum.Ziyaretin ve deperli yorumun için teşekkür ederim canım arkadaşım. Sağlıcakla ve mutlulukla kal…

Bir yanıt yazın