İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür İshak Çiftçi oldu

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde Devir Teslim Töreni Yapıldı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne atanan Uzm. Dr. Orhan Koç, görevi İshak Çiftçi’den devraldı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine 27 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı’nın 2018/204 nolu Atama Kararı ile Uzm. Dr. Orhan Koç atandı. Gerçekleştirilen atama sonrası Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne getirilen Uzm. Dr. Orhan Koç, 30 Ekim 2018 tarihinde Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevi İshak Çiftçi’den devraldı.

“Bu Bir Bayrak Yarışı… Görevimiz Bayrağı Daha Da İleriye Taşımak”

Genel Müdür İshak Çiftçi’nin dört yıla yakın bir süredir önemli çalışmalara imza attığını söyleyen Genel Müdür Uzm. Dr. Orhan Koç, bunun bir bayrak yarışı olduğunu vurguladı. Alandaki çalışmaları daha da ileriye taşımak için çalışacaklarını vurgulayan Genel Müdür Uzm. Dr. Orhan Koç,  “Sayın Genel Müdürümüze alanda yapmış olduğu örnek ve özverili çalışmalarından ötürü engelliler ve yaşlılar adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Çalışmalarında Başarılar Diliyorum”

İshak Çiftçi, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan Koç’un engellilik ve yaşlılık alanında yeni bir soluk getireceğini vurgulayarak, “Sayın Genel Müdürümüzün bürokraside çok güçlü bir çalışmaları var. İnanıyorum ki yeni başarılarla bayrağı daha yukarılara taşıyacak, engellilere ve yaşlılara dokunan çalışmalara imza atacaktır. Hem kendim hem de engelliler ve yaşlılar adına kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim törenine, çok sayıda üst düzey bürokratın yanında sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bakanlık çalışanları katıl

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın