İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Artık benimde bir Atım var!!!

Çizim yapmanın en büyük avantajlarından biride, kurduğunuz bütün hayalleri çizgilerde yaşatabilmenizdir. Yaşamım boyunca belkide benim hiç atım olmayacak ama bu çizim sayesisinde çok güzel bir atım oldu.Bakalım bu çizimlerim sayesinde daha nelere sahip olacağım…

42 Yorum

 1. Önemli olan hayal etmek..
  Hayal etmek..hayal ettiğim şeye kavuşmak için bulacağım cesaretin ilk adımı..
  Ben senin hayallerine çok kolay kavuşabileceğini düşünüyorum Sevgili Noengel..

  Önce karakalem bir atın sahibi oldun..hem de o kadar güzel bir çizimle ..hayran oldum..

  Sonra kim bilir belki bir ata binme şansın olacak..

  Daha sonra..kendine ait bir tay mesela..

  Çok uzak değil bence..

  Ellerine..
  Yüreğine..
  Emeklerine..

  Sağlık..

 2. Hayalleri resimleyebilmek,onu elde etmenin tamamına yakın bir duygu,çok özel bir yetenek..Ne güzel ki siz bunu başarabilenlerdensiniz.Çok güzel olmuşş.atları çok severim ben..çok asil canlılar bence..

 3. Canımın içi arkadaşım;

  Yine..!! Yine, çok güzel bir çizim..
  Yine..!! Yine..!! Yine..!!

  Off, Allah'ım..!! Ben böylesi kendi yaptığım resimlere, neden sahip değilim..??
  Neden, benim de böyle bir yeteneğim yok..??
  Bak..!! Özendiriyorsun..!! Kıskandırıyorsun..!!
  Sonunda başlatacaksın beni de resim yapmaya..
  Ama, nerdeeeee..?? Nerede bende, o yetenek..?
  Hiç sanat yeteneğim yok, hiç ama..
  Ne resim, ne de müzik..
  Düz çizgiyi, yuvarlak bir şekli bile çizemiyorum..
  Nerde kalmış, o mükemmel hatları çizmek..?!?!

  Canım arkadaşım, o kadar çok şeye sahipsin ki, hem de o kadar çok..
  Neredeyse, her şeye diyebilirim..
  Daha başka ne istiyorsun ki, sahip olmak için..??
  O yaptığın at çizimi, seni kim bilir kaç tane at sahibi yapabilir..

  Lütfen, ama lütfen bizi daha fazla kıskandırma..
  Daha fazlasını isyerek..!!
  O fazlası sende zaten mevcut..

  Canım arkadaşım, sana istediklerine kavuşman için, gerekli azim ve başarı diliyorum..
  Yapacağın tek şey azmetmek..
  Başarı ardından gelecektir..
  Arkadaşının bu sözlerini unutma..

  Sevgiyle kal, canım arkadaşım.. 🙂

 4. Harikasın arkadaşım eline,emeğine kalemine sağlık.Karakalem çalışmaların çok güzel,umarım ilerde bir sergi açarak değerlendirmeyi düşünürsün.At resmi benim ona göre,sakın.
  At resimlerine bayılırım,bence at güçtür,özgürlüktür ve çok fotojenik hayvanlar olduklarını düşünürüm :))
  Bir arkadaşım yağlıboya bir at resmi çizmişti,ben gelip gidip hayran hayran resmi izleyince,dayanamadı garibim o resmi bana hediye etti :))
  Onun imzasını taşıyan at resmim şimdi salonumun başköşesinde.
  Düşündümde şimdi aynı sistemi sana mı uygulasam 🙂
  Sevgiler

 5. onuncu köyün adamı arkadaşımıza katılıyorum çok şeye sahipsin,bence Allahın bir lutfu keşke bende çizebilsem hayal ettiğim herşeyi,eline yüreğine kalemine sağlık sevgili kardeşim at resmi çok güzel olmuş,bende bayılırım kalemle çizilmiş at resimlerine,müsade edersen bloğuma almak isterim resmi,istemezsen de alayışla karşılarım,selamlar

 6. Adsız Adsız

  Değerli arkadaşım,kurduğun hayaller hiç tükenmesin.Hep böyle güzel çizimlere devam edersin inşallah.Seni,ilgiyle takip ediyorum.
  Ayrıca,blogda yapmış olduğun güzel yorumuna da çok teşekkür ederim.
  Hep sevgiyle kal…

 7. Sevgili DBP,
  Çizimimi beğendiğin ve bu güzel yorumun için çok teşekkürler.Sağlıcakla ve mutlulukla kal..

  Sevgili Doğa,
  Bu hayat mücadelesinde çoğu hayallerimiz gerçek olamayacak ama gerçekleşen hayallerimizde bize yeter. Atlar,taylar ne güzel hayyaller seninde bahsettiğin gibi çok zor hayaller değil,istemek başarmanın yarısı bir gün inşallah onlarda olacak. Bu güzel yorumun için çk teşekkürler.Sevgiyle ve mutlulukla kal değerli arkadaşım.

  Sevgili Ebruli,
  Çok haklısınız Atların o kendine has asaleti kendini bize çekiyor.İmrenmemek elde değil.Hayallerimizi süsleyecek kadar asil hayvanlar.Yazımda da bahsettiğim üzere bu sadece başlangıç daha gerçekleşmeyen ne hayallerime hep birlikte tanık olacaksınız.Değerli yorumunuz için teşekkürler.

  Sevgili Arzucum,
  Ya bende şimdi isyan edeceğim.Ben niye öyle güzel kelimler bulamıyorum,neden nokta,virgül senin elinde oyunlar oynuyor,neden olayları sanki yaşıyormuşun gibi anlatıyorsun canımcım. Bende bunları yapmaya çalışıyorum ama senin gibi olamıyorum.Buda bir yetenek değil mi canım.
  Bana gelince atlar konusunda ise belkide hiç bir at sahibi ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir atı şaha kaldıramayabilir ama ben bunu çizimlerimde yapabiliyorum.O halde herşeyde mutlu olacak birşeyler var demek ki.Bizde hayata bazen böyle bakalım.Hayallerimin peşinden ama öyle ama böyle koşalım. Kaybedecek bir şeyimiz yok.
  Bu güzel nasihatlerin,bu güzel yorumun ve başarı dileklerin için sonsuz teşekkürler canım.Umarım sende herzaman başarılı,mutlu bir yaşam sürersin.Bu güzel yorumun için çook teşekkür derim.Sevgiyle ve sağlıcakla kal…

  Sevgili Onuncu Köyün Adamı,
  Bu güzel düşünceniz için çok teşekkür ederim.Ziyaretiniz ve değerli yorumunuz için teşekkürler.

  Sevgili Karamel Mutfak,
  Bu güzel dileğin ,yorumun ve ziyaretin için için çok teşekkür ederim.Sizinde bütün dilekleriniz kabul olsun.

  Sevgili Nurşen Hanım,
  Atlar bahsettiğiniz üzere her hareketinde çok güzel pozlar veren bir hayvan.Bende ilk defa at resmi çizmeme rağmen yaptığım işten zevk aldım. Hediye konusuna gelince belki adresinize postalayamam ama pc nizin bir köşesine kaydedip bu yorumunuza binayen hoş bir anı olarak hatırlayabilirsiniz.Bu sempatik yorumunuz için teşekkürler.Sağlıcakla ve mutlulukla kalın..

 8. Sevgili Sihirli Sepet,
  Bu güzel dileğin,yorumun ve ziyaretin için çok teşekkür ederim.Sağlıcakla ve mutlulukla kal…

  Sevgili İçimdeki Yolculuk,
  Hayalleri düşünce değil çizim olarak aktarmaya çalışıyorum.Keşke herşey bu kadar kolay olsa… Değerli yorumun için teşekkür ederim arkadaşım.

  Sevgili Ferzan Hanım,
  Biraz önce At çizimime bloğunda yer vermişsin.Bir kez daha beni onure ettin.Allah sizin gibi değerli kişilikleri hep yanımızda etsin.Herşey için teşekkürler.

  Sevgili Emin Kartal,
  Amin diyorum.İnaşşah allah sıhhat verdikçe bu çizimlerime devam edeceğim.Herzaman için yorumlarımla da sayfanızda yer alacağım.Ziyaretiniz ve bu güzel yorumunuz için teşekkürler.

  Sevgili Siyah Kelebek,
  Bende bu yönümü çok seviyorum.Bazıları içindekileri yazıya,bazıları hiç birşeye,bazılarıda çizime döküyor.Sanırım herkes kendini iyi hissetiği şeyi yaptıkça, hayattan daha bir zevk alıyor.Herzaman için hayallerimi siyah-beyaz anlatacağuım değerli arkadaşım.Bu güzel yorumun için teşekkürler.Sevgiyle ve sağlıcakla kal…

 9. ewa ewa

  okadar gerçekçiki sanki resimden fırlaıp gelecek gibi eline yüreğine sağlık herzamanki gibi mükemmel bir çizim
  bütün hayallerinin geçekleşmesi dileğiyle

 10. Sevgili Ewa,
  Çizimime yaptığın bu guzel yorum,hayallarmın geceklesmesına dair guzel dileğin için çok teşekkür ederim.Umarım hepimizin hayalleri bir gün gerçek olur.Sağlıcakla ve mutlulukla kal…

 11. Sevgili Allımorlu,
  Pes demenize gerek yok,daha bir sürü çalışmam olacak.İnşallah hepsinide buradan sizlerle paylaşacağım.Değerli yorumunuz ve beğendiğiniz için çok teşekkürler.

  Sevgili Melis,
  Asıl ben teşekkür ederim, bu güzel yorumlarınızla beni motive edip destek olduğunuz için.Saolun,varolun.

  Sevgili Nezihe Ak İnci,
  At çizimimi beğendiğinize sevindim.Değerli yorumunuz için çok teşekkürler.

 12. 🙂 günaydın sevgili kardeşim ne kadar güzel ki böyle bir yeteneğe sahipsin keşke birazda bende olsaydı ama nerdeee:) bende senin çizdiklerinle mutlu oluyorum kalemine kuvvet kardeşim başarıların daim olsun sevgi ve saygılarımla

 13. Sevgili Dalgaları Aşmak,
  Nickiniz pek bir anlamlı geldi.Beğendim açıkçası.Ayrıca resim ve sanatla uğaraşn birinin bakış açısı ile resimlerimi incelemeniz ve beğenilerini bildirmeniz beni onure etti.Teşekkür ederim.Sağlıcakla ve mutlulukla kalın.

 14. Çok güzel bir çizim.Yazınızda çok güzel.Hayatta her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.Böyle bir yeteneğe sahip olabilmek gerçekten çok güzel.Sevgilerimle…

 15. Sevgili Aşk Güneşi,
  Çizimimin yanında,yazımıda beğenmen beni bir kat daha mutlu etti.Bu güzel dileklerin ve yorumun için çok teşekkür ederim.Sağlıcakla ve mutlulukla kal…

 16. Selamlar hemşerim,bir kaçgündür yoğundum çok fazla zaman geçiremedim pc.nin başında dolayısıyla bir çok arkadaşımıda ziyaret edemedim,
  Resim için teşekkürler 🙂
  Eee artık atımıda aldım ben giidiim 🙂
  Sevgiler

 17. Sıkı bir çizim sanatçısısın genç
  dostum.Benim de oğlum karakalem
  resim yapar.Benim hiç kabiliyetim
  yok.Bana kurs verir misin 🙂

  Sevgi ve dostlukla kal.

 18. Sevgili SihirliSepet,
  Ziyaretin ve mim için teşekkürler.

  Sevgili Belgüzaranne,
  Bu güzel dilekleriniz ve yorumunuz için çok teşekkürler.Sağlıcakla kalın..

  Sevgili Aslan Bey,
  Oğlunuza çizim konusunda başarılar dilerim.Size ders konusuna gelince sizde bana şiir konusunda ders verir misiniz? :)Değerli yorumunuz,ziyaretiniz için teşekkürler.

  Sevgili Nurşen,
  Selam Hemşerim seni anlıyorumn.Bu aralar bende çok yoğunum ve pek bloğuma zaman ayıramadım.İnşallah bu yoğunluk bitecek bende kaldığım yerden devam edeceğim.Değerli yorumun ve ziyaretin için teşekkürler.

 19. Gönülden tebrikler enfes aynen devam canım, ayrıca Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun,bir 86 yıl daha Cumhuriyet ile yönetilebilmek dileğiyle,sahip çıkalım….sevgiler

 20. Sevgili Stil Direktörü,
  Cumhuriyet bayramı tebriğin , çizimimi beğendiğin ve bu güzel yorumun için teşekkürler.Nice Cumhuriyet bayramlarıunı hep birlikte kutlamak dileğiyle.Sağlıcakla ve sevgiyle kal..

  Sevgili Palyözi,
  Merhabalar,
  Öncelikle hoş geldiniz,sefalar getirdiniz. Yazı ve resimlerimi beğendiğinize çok sevindim. Değerli yorumunuz ve ziyaretiniz için teşekkürler.

 21. at çizimin o kadar başarılı ki anlatmama kelimeler kifayetsiz kalır…sanki atın resmini çekmiş ve koymuş gibisin…atını ödünç alabilirmiyim?bi tur atıp geleyim…:)
  bu arada bu çizimini aldım ve bilgisayarıma kayıt ettim…eline emeğine sağlık….

 22. Sevgili Defnem,
  At çizimimi beğendiğine sevindim.ELimden geldiğince güzel çizmeye çalışıyorum.Sizin beğenileriniz, yorumlarını bana motivasyn kaynağı oluyor .Yüreğine sağlık. Yorumun için teşekkürler.

  Sevgili Füsun,
  Canım arkadaşım hoş geldin.Ziyaretin ve çizimlerim için söylediğin güzel sözler için teşekkürler.

  Sevgili Bir Yerlerden,
  Beğendiğinize sevindim.Değerli yorumunuz için çok teşekkürler.

  Sevgiyle ve sağlıcakla kalın…

 23. Adsız Adsız

  Merhaba NoEngel;
  Tüm çizimlerin gibi bu çiziminde çok hoş olmuş.. Ama bu çizimine bakmak (kendi adıma konuşuyorum) insanı heyecanlandırıyor.. AT bende özgürlüğü çağrıştırıyor.. Dört nala, doludizgin, önünde engel olmadan, sonsuza, özgürce koşmak, koşmak, koşmak…… Resime bakarken içimden geçen bu duygulardı :)) Ve isterim ki bir gün bir bütün olarak bembeyaz bir AT çizmen 🙂 sevgilerimle..

 24. Sevgili Okyanus,
  İçindeki at sevgisini ne güzel dile getirmişsin. yüreğine sağlık.Çizimimi beğendiğin ve değerli yorumun içinde teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın