İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2023 EKPSS – KURA Yerleştirme sonuçları açıklandı

  2023 EKPSS – KURA Yerleştirme sonuçları açıklandı

ÖSYM’nin duyurusu şöyle:

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı 

DUYURU (27 Şubat 2023) 2023-

EKPSS/Kura İle Engelli Kamu Personeli Yerleştirme: Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları Açıklandı 05-13 Ocak 2023 tarihleri arasında yayımlanan 2023-EKPSS/Kura İle Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu’nda belirtilen kurallara göre Kılavuzda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, engelli kamu personeli yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 27 Şubat 2023 tarihinde saat 14.25’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr  adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle öğrenebilecektir. Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur. Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

ÖSYM BAŞKANLIĞI 

Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları TIKLAYIN 

Sınav Sonucu ile Yapılan Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler TIKLAYIN


ÖSYM KURA DUYURUSU

KURA SONUCUNUZA BAKMAK İÇİN TIKLAYIN

EKPSS: Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı

DUYURU (27 Şubat 2023)

2023-EKPSS/Kura İle Engelli Kamu Personeli Yerleştirme: Kura Usulü İle Yapılan Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

05-13 Ocak 2023 tarihleri arasında yayımlanan 2023-EKPSS/Kura İle Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu’nda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına, kura usulü ile engelli kamu personeli yerleştirme işlemleri noter huzurunda gerçekleştirilmiştir.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını 27 Şubat 2023 tarihinde saat 16.10’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle öğrenebilecektir.

Adaylara ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın