İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2013 ÖMSS yerleştirme sonuçları açıklandı

2013/01 ÖMSS/KURA tercih atama sonuçları açıklandı. 
DUYURU(14 Mart 2013)
2013-ÖMSS/KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme: ÖMSS Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması
2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, özürlü memur yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.
2012 yılında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçlarına göre yapılan yerleştirme sonuçları, bugün saat 14.30’tenitibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.
2013-ÖMSS/KURA Tercih Kılavuzunda yer alan, kamu kurum ve kuruluşlarının ilköğretim/ortaokul/ilkokul düzeyi kadrolarına kura çekimi ile yapılacak yerleştirme işlemi ise bugün saat 16.00’da Noter huzurunda gerçekleştirilecek ve sonrasında ÖSYM’ninhttps://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.
Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirilen adaylar, atamaya ilişkin ayrıntılı bilgiyi yerleştikleri kurumdan edinmelidir.
Adaylara duyurulur.
ÖSYM BAŞKANLIĞI
ÖSYM tarafından yapılan ÖMSS’ye sınavla katılanlar Atama sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN

Sınav Sonucu İle Yapılan Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler tıklayın

ÖMSS kurayla katılanlar sonuçlarını şuradan öğrenebilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın