İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mim Furyasından Bende Nasibimi Aldım.

Sevgili şirinem beni mimlemiş.Mimin konusuda gayet eğlenceli.Ancak tesadüf bu ya benim masa üstünde kendi resmimi bir iki gün önce koymuştum.Diyebilirsiniz kendini bu kadar çok mu seviyorsun da gözünün önüne koyuyorsun.İşin açığı geçen gün bir kır gezisi yapmış ve bu sırada doğa manzaralı içinde kendimin de olduğu güzel güzel kareler yakalamıştık.

Ne ise konumuza dönelim İlk defa bir mim yayınladığım için heyecanlıyım.Bu mimde tüm arkadaşlarımı,okuyucularımı davet etmek isterim.Ancak kural bu ya sınırlı sayıda arkadaşımın linkini aşağıda yayınlıyor ve mimliyorum.Hayırlı,uğurlu olsun.Bu mimin için 2 adet kriterimiz varmış. Birincisi mimlenen kişi mimleyenin adını ve linkini bloguna eklemek zorunda. İkincisi ise mimi başkasına göndermek zorunda.
Aysed
Mimleyen:şirinem

İşte mimlediklerim.
İnsan Sevgisi
Arzu’nun İncileri

6 Yorum

 1. Sevgili defne bu masa üstü daha toplanmış hali. 🙂 Begendiğine sevindim arkadaşım.Teşekkürler.

  Sevgili şirinem,
  Rica ederim.Bu masa üstünü bir arkadaş el emeği,göznuru ile yapmış.Bende çok beğendim.Masa üstünde de güzel,pozitif çağrışımlar yapacak şekilde durunca kalsın dedim.Sanada güzel bir hafta sonu dilerim arkadaşım.

 2. bende bayıldım ne kadar güzel renkli eğlenceli ve nefes kesen bir cami teşekkür ederim arkadaşım mime cevap verdiğin için :)) sanada çok güzel eğlenceli sağlıklı haftasonları dilerim

 3. Vallahi kusura bakma,senin mimine katılmayı çok isterdim ama birtürlü beceremedim şu masaüstü meselesini…:(
  Bir daha ki mime yine beni eklersen severek cevaplıyacağımdan emin olabilirsin…

  İyi akşamlar dilerim değerli arkadaşım..:)

 4. Canın saolsun kardeşim.Masa üstüme beğendiğine sevindim.Aslında bu mime katılmak mecburi değil.Ben adet yerini bulsun istedim.Yinede teşekkürler.

 5. Merhaba No Engel…
  masaüstü'ne bayıldım,harika gözüküyor,rüya gibi..:))

  Dün Kitaphane (Ebru) beni aynı konuda mimledi,ama maalesef masaüstümü kopyalayıp sayfama ekliyemedim,benim bilgisayar şu aralar biraz kafayı yemiş sersem gibi..:))
  Teşekkür ederim yinede..

Bir yanıt yazın