İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadir Geceniz Kutlu Olsun

“Doğrusu, biz Kur’an’ı Kadir Gecesi’nde indirdik. Kadir Gecesi’nin ne olduğunu sen ne bileceksin! Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Melekler ve Cebrail O gece, Rablerinin izniyle her türlü iş için iner de inerler. O gece, tan yerinin ağarmasına kadar süren bir esenliktir.” (Kadir, 1-5)

Bu gece bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi.
Kadir Gecesi son ilahi kitap Kur’an’ la insanlığı buluşturan bir başlangıçtır. Kur’an’ nın taşıdığı değer ve içerdiği anlamlar, koyduğu evrensel ilkeler tazeliğini ve canlılığını her zaman koruyor.
Kadir gecesi, Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu gece.
Allah’ım sen affedicisin, affetmeyi seversin, beni de affeyle…
Tüm dualarınızın kabul olması dileğiyle…

11 Yorum

 1. Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların Kabul olsun bu gece. Kadir gecen mübarek olsun,dualarda unutulmamak dileğiyle,selamlar…

 2. Çok değerli Ferzan, Hakan-can kardeşim,MAYdesignorg,devenin bale papucu,saniyeshandcraft kardeşlerim.Kutlama mesajlarınız için teşekkür eder, bu anlamlı gecede dualarınızın kabul olması deileğiyle, iyi kandiller.

 3. Adsız Adsız

  Ziyaretinize çok teşekkür ederim.Memnun oldum.
  Leyle-i Kadir Geceniz mübarek olsun.Bereketli sahurlar.Hayırlı geceler.

 4. Sevgili Kalp Aynası hoş geldiniz.Ziyaretiniz ve kandil mesajınız için çok teşekkür ederim.Sağlıcakla kalın…

  Sevgili Nezihe Ak İnci,
  Amin.Hayırlı kandiller.

Bir yanıt yazın