Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

İş kazası geçirdim.Kendime nasıl ve hangi maaşı bağlatabilirim?

İş kazası geçirip %80 engelli oldum.6 aydır çalışmayıp raporluyum.Artık emekli yada iş göremezlik maaşı bağlatmak istiyorum.Olabiliyorsa aynı anda 2 sinide alma hakkım vardı?Nolur bir yol gösterin.Toplam 24 ay çalışmışlığım var.

Konuyu değerlendir: İş kazası geçirdim.Kendime nasıl ve hangi maaşı bağlatabilirim?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 2521 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Eylül.2010

İş kazası geçirdim.Kendime nasıl ve hangi maaşı bağlatabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

İş kazası geçirip %80 engelli oldum.6 aydır çalışmayıp raporluyum.Artık emekli yada iş göremezlik maaşı bağlatmak istiyorum.Olabiliyorsa aynı anda 2 sinide alma hakkım vardı?Nolur bir yol gösterin.Toplam 24 ay çalışmışlığım var.
  2. 24.Eylül.2010, 22:09
    Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Temmuz.2010
    Nereden
    istanbul
    çok geçmiş olsun eminim bilgi vercek arkadaş olcaktır benim bu konuda bilgim yok sadece geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim
  4. 24.Eylül.2010, 22:11
    çok geçmiş olsun eminim bilgi vercek arkadaş olcaktır benim bu konuda bilgim yok sadece geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim
  5. Cemalettin Şimşek
    24.Eylül.2010, 22:45
    İş yerinle ilşkinizi keserken kesin iş göremezlik maaşı bağlanır.Malulen emekliliktede pirim günü önemli diye biliyorum.
  6. 24.Eylül.2010, 22:45
    Cemalettin Şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cemalettin Şimşek
    Misafir
    İş yerinle ilşkinizi keserken kesin iş göremezlik maaşı bağlanır.Malulen emekliliktede pirim günü önemli diye biliyorum.
  7. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Sponsorlu Bağlantılar

İş göremezlik ödeneğine şartlarınız uyuyor hemen başvurabilir bu haktan yararlanabilirsiniz. Emekli olma konusuna gelince 24 ay toplam gününüz malulen emekli olmaya yetmiyor.En az 1800 prim gün prim yatırmanız,on yıldan beri sigortalı olmanız gerekmektedir.
  8. 25.Eylül.2010, 19:29
    Sponsorlu Bağlantılar

İş göremezlik ödeneğine şartlarınız uyuyor hemen başvurabilir bu haktan yararlanabilirsiniz. Emekli olma konusuna gelince 24 ay toplam gününüz malulen emekli olmaya yetmiyor.En az 1800 prim gün prim yatırmanız,on yıldan beri sigortalı olmanız gerekmektedir.