Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Malulen Emeklilik için nerelere başvurmalıyım?

Benim doğuştan kalça çıktığım var sol bacak 2 yaşımda amaliytat oldum şimdi 44 yaşındayım aynı Zaman'da sağ elimde titremeler var bunun için dideral kullanıyorum tiroid var bunun için 100 lük ilaç kullanıyorum varislerim var ve gözde hipermetrop var 1986 sigorta başlangıcım var 2500 günüm var şuan çalışmıyorum malulen emeklik için başvuruyapacağım hanği bölümlere gitmem gerek ne kadar oran alabilirim 1 saat ayakta dursam bütün gün ilaç alıp dinlenmem gerekiyor ve ayrıca bel fıtığı var

Konuyu değerlendir: Malulen Emeklilik için nerelere başvurmalıyım?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 117 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    05.Aralık.2017, 09:41

Malulen Emeklilik için nerelere başvurmalıyım?

Benim doğuştan kalça çıktığım var sol bacak 2 yaşımda amaliytat oldum şimdi 44 yaşındayım aynı Zaman'da sağ elimde titremeler var bunun için dideral kullanıyorum tiroid var bunun için 100 lük ilaç kullanıyorum varislerim var ve gözde hipermetrop var 1986 sigorta başlangıcım var 2500 günüm var şuan çalışmıyorum malulen emeklik için başvuruyapacağım hanği bölümlere gitmem gerek ne kadar oran alabilirim 1 saat ayakta dursam bütün gün ilaç alıp dinlenmem gerekiyor ve ayrıca bel fıtığı var teşekkürler
  2. 05.Aralık.2017, 09:41
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Benim doğuştan kalça çıktığım var sol bacak 2 yaşımda amaliytat oldum şimdi 44 yaşındayım aynı Zaman'da sağ elimde titremeler var bunun için dideral kullanıyorum tiroid var bunun için 100 lük ilaç kullanıyorum varislerim var ve gözde hipermetrop var 1986 sigorta başlangıcım var 2500 günüm var şuan çalışmıyorum malulen emeklik için başvuruyapacağım hanği bölümlere gitmem gerek ne kadar oran alabilirim 1 saat ayakta dursam bütün gün ilaç alıp dinlenmem gerekiyor ve ayrıca bel fıtığı var teşekkürler
    Twitter Facebook Google+