Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Çalışma Bakanı 2017'de EKPSS 2. ataması olabilir dedi

SON DAKİKA: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide SARIEROĞLU bugün yaptığı açıklamada 2017 yılı içerisinde EKPSS 2.Ataması yapılabileceği konusunda girişimlerde bulunacağını açıkladı. https://www.facebook.com/EKPSS/videos/796672717181709/ dün bu haberi izledim, sizce 2. atama olma ihtimali nedir?

Konuyu değerlendir: Çalışma Bakanı 2017'de EKPSS 2. ataması olabilir dedi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 262 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Mart.2011

Çalışma Bakanı 2017'de EKPSS 2. ataması olabilir dedi

SON DAKİKA: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide SARIEROĞLU bugün yaptığı açıklamada 2017 yılı içerisinde EKPSS 2.Ataması yapılabileceği konusunda girişimlerde bulunacağını açıkladı.

dün bu haberi izledim, sizce 2. atama olma ihtimali nedir?
  2. 25.Ağustos.2017, 21:40
    SON DAKİKA: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide SARIEROĞLU bugün yaptığı açıklamada 2017 yılı içerisinde EKPSS 2.Ataması yapılabileceği konusunda girişimlerde bulunacağını açıkladı.

dün bu haberi izledim, sizce 2. atama olma ihtimali nedir?
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    Çalışma bakanı dediğine göre yapma ihtimali yüksek. Hem videosuda varmış, eğer 2.atama yapılmazsa yüzüne bu video vurulabilir.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 28.Ağustos.2017, 15:21
    Çalışma bakanı dediğine göre yapma ihtimali yüksek. Hem videosuda varmış, eğer 2.atama yapılmazsa yüzüne bu video vurulabilir.