Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Facebook'ta donma sorunu neden olur?

Facebookta hesabıma girdiğimde bir sayfa açınca 1-2 saniye sonra donuyor ve sayfayı gezemiyorum, paylaşım yapamıyorum. Facebook taki bu donma sorununu nasıl çözerim artı gına geldi. facebook a bu yüzden girmek bile istemiyorum :(

Konuyu değerlendir: Facebook'ta donma sorunu neden olur?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 87 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    19.Mayıs.2017, 19:48

Facebook'ta donma sorunu neden olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta hesabıma girdiğimde bir sayfa açınca 1-2 saniye sonra donuyor ve sayfayı gezemiyorum, paylaşım yapamıyorum. Facebook taki bu donma sorununu nasıl çözerim artı gına geldi. facebook a bu yüzden girmek bile istemiyorum
  2. 19.Mayıs.2017, 19:48
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta hesabıma girdiğimde bir sayfa açınca 1-2 saniye sonra donuyor ve sayfayı gezemiyorum, paylaşım yapamıyorum. Facebook taki bu donma sorununu nasıl çözerim artı gına geldi. facebook a bu yüzden girmek bile istemiyorum
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Mayıs.2017
    Farklı bir tarayıcıdan giriş yapın.
  4. 19.Mayıs.2017, 20:47
    Farklı bir tarayıcıdan giriş yapın.
  5. Kayıtsız Üye
    20.Mayıs.2017, 10:07
    opera ve mozilladan giriş yaptım gene aynı donuyor
  6. 20.Mayıs.2017, 10:07
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    opera ve mozilladan giriş yaptım gene aynı donuyor
  7. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    Sponsorlu Bağlantılar

Ben konuya farklı bir yönden tespitte bulanayım.
    Facebook'da sayfa yöneten kişilerin sayfa sayısı çoksa bu kişilerde bu sayfalarla ilgili bildirim,uyarı gelmesi ve bu sayfalara yönetici konumunda giriş yapıldığında yöneticiye gösterilecek ayarlar, bildirimler nedeniyle bu donma sorunu yaşıyor olabilirsiniz.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  8. 23.Mayıs.2017, 19:09
    Sponsorlu Bağlantılar

Ben konuya farklı bir yönden tespitte bulanayım.
    Facebook'da sayfa yöneten kişilerin sayfa sayısı çoksa bu kişilerde bu sayfalarla ilgili bildirim,uyarı gelmesi ve bu sayfalara yönetici konumunda giriş yapıldığında yöneticiye gösterilecek ayarlar, bildirimler nedeniyle bu donma sorunu yaşıyor olabilirsiniz.