Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

arkadaşlar devlet memurları kanununda diyor hastalık izninde 18 aya kadar izin alabilir iyileşme olmazsa tekrardan 18 aya kadar izin kullanabilir yinede iyileşme olmazsa emekli edilir diyor bu şekilde emekli olan varmı aramızda ben paranoid tip şizofreni hastasıyım ekpssyle hizmetli olarak atandım atanalım 2 yıl oldu çalışma şartları çok zor oluyor çalışamıyorum %80 raporum var agır özürlü bu şekilde emekli olan varsa bilgi verirseniz sevinirim başka şartlar varmı sadece 18+18 istirahat raporu

Konuyu değerlendir: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1471 kez incelendi.

1. paranoya
    12.Ağustos.2016, 16:50

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

arkadaşlar devlet memurları kanununda diyor hastalık izninde 18 aya kadar izin alabilir iyileşme olmazsa tekrardan 18 aya kadar izin kullanabilir yinede iyileşme olmazsa emekli edilir diyor bu şekilde emekli olan varmı aramızda ben paranoid tip şizofreni hastasıyım ekpssyle hizmetli olarak atandım atanalım 2 yıl oldu çalışma şartları çok zor oluyor çalışamıyorum %80 raporum var agır özürlü bu şekilde emekli olan varsa bilgi verirseniz sevinirim başka şartlar varmı sadece 18+18 istirahat raporu alıp (heyet raporu) emekli olma şansım varmı bilgi verirseniz sevinirim 657 sayılı devlet memurları kanunu şu şekilde arkadaşlar
    Kanser, verem ve akıl hastalıkları gibi uzun süreli bir tedaviye ihtiyaç gösteren
    hastalığa yakalananlara on sekiz aya kadar,
    İzin verilir.İzin süresinin sonunda hastalıklarının devam ettiği resmi sağlık kurullarının raporu ile tespit edilenlerin izinleri bir katına kadar uzatılır. Bu sürelerinin sonunda da iyileşmeyen memurlar hakkında emeklilik hükümleri uygulanır bu şekilde emekli olmuş arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
  2. 12.Ağustos.2016, 16:50
    paranoya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paranoya
    Misafir
    arkadaşlar devlet memurları kanununda diyor hastalık izninde 18 aya kadar izin alabilir iyileşme olmazsa tekrardan 18 aya kadar izin kullanabilir yinede iyileşme olmazsa emekli edilir diyor bu şekilde emekli olan varmı aramızda ben paranoid tip şizofreni hastasıyım ekpssyle hizmetli olarak atandım atanalım 2 yıl oldu çalışma şartları çok zor oluyor çalışamıyorum %80 raporum var agır özürlü bu şekilde emekli olan varsa bilgi verirseniz sevinirim başka şartlar varmı sadece 18+18 istirahat raporu alıp (heyet raporu) emekli olma şansım varmı bilgi verirseniz sevinirim 657 sayılı devlet memurları kanunu şu şekilde arkadaşlar
    Kanser, verem ve akıl hastalıkları gibi uzun süreli bir tedaviye ihtiyaç gösteren
    hastalığa yakalananlara on sekiz aya kadar,
    İzin verilir.İzin süresinin sonunda hastalıklarının devam ettiği resmi sağlık kurullarının raporu ile tespit edilenlerin izinleri bir katına kadar uzatılır. Bu sürelerinin sonunda da iyileşmeyen memurlar hakkında emeklilik hükümleri uygulanır bu şekilde emekli olmuş arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
    Twitter Facebook Google+
  3. paranoya
    26.Ağustos.2016, 19:43
    cvp yokmu
  4. 26.Ağustos.2016, 19:43
    paranoya
    Misafir
    cvp yokmu
  5. Üyelik tarihi
    Ocak.2012
    raporunuz olsa da memurlarda en az 10 yıl sigortalılık süresi gerekiyor. Bu tarihten önce emekli olana hiç denk gelmedim.
    bu tarihten önce emekli olabilenler görevi başındayken için iş kazası vs geçirmiş olanlardır. sizin durumunuz engelli olarak işe başlamışsınız ve engellilere tanınan erken emeklilik şartlarına göre emekli olacaksınız.
  6. 27.Ağustos.2016, 20:29
    raporunuz olsa da memurlarda en az 10 yıl sigortalılık süresi gerekiyor. Bu tarihten önce emekli olana hiç denk gelmedim.
    bu tarihten önce emekli olabilenler görevi başındayken için iş kazası vs geçirmiş olanlardır. sizin durumunuz engelli olarak işe başlamışsınız ve engellilere tanınan erken emeklilik şartlarına göre emekli olacaksınız.
  7. paranoya
    14.Eylül.2016, 19:12
    mehmedim Nickli Üyeden Alıntı
    raporumu öylesine söyledim 18+18 istirahat raporuyla emeklilik nasıl oluyor onu soruyorum
  8. 14.Eylül.2016, 19:12
    paranoya
    Misafir
    mehmedim Nickli Üyeden Alıntı
    raporumu öylesine söyledim 18+18 istirahat raporuyla emeklilik nasıl oluyor onu soruyorum