Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

EKPSS'de çalışan memur hangi kadroları tercih edebilir?

Aile ve sosyal politikalar bakanlıgının geçen bir yazısını gördüm.Yazıda lisans düzeyinde tercih yapacaklar teknisyenlik yada teknikerlik kadroları için tercih yapabileceklerini söylüyordu. Ben 4 yıllık ziraat mühendisi diplomasına sahibim.38 yaşında ve memurum.Ben mühendislik kadrosu haricinde teknisyen yada teknikerlik tercihinde bulunabilirmiyim?Bulunabilirsem aldıgım 69 puanla Ankara'da teknisyen yada tekniker kadrosuna geçebilirmiyim?

Konuyu değerlendir: EKPSS'de çalışan memur hangi kadroları tercih edebilir?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1178 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Ağustos.2015

EKPSS'de çalışan memur hangi kadroları tercih edebilir?

Aile ve sosyal politikalar bakanlıgının geçen bir yazısını gördüm.Yazıda lisans düzeyinde tercih yapacaklar teknisyenlik yada teknikerlik kadroları için tercih yapabileceklerini söylüyordu.
    Ben 4 yıllık ziraat mühendisi diplomasına sahibim.38 yaşında ve memurum.Ben mühendislik kadrosu haricinde teknisyen yada teknikerlik tercihinde bulunabilirmiyim?Bulunabilirsem aldıgım 69 puanla Ankara'da teknisyen yada tekniker kadrosuna geçebilirmiyim?
  2. 31.Mayıs.2016, 14:23
    Aile ve sosyal politikalar bakanlıgının geçen bir yazısını gördüm.Yazıda lisans düzeyinde tercih yapacaklar teknisyenlik yada teknikerlik kadroları için tercih yapabileceklerini söylüyordu.
    Ben 4 yıllık ziraat mühendisi diplomasına sahibim.38 yaşında ve memurum.Ben mühendislik kadrosu haricinde teknisyen yada teknikerlik tercihinde bulunabilirmiyim?Bulunabilirsem aldıgım 69 puanla Ankara'da teknisyen yada tekniker kadrosuna geçebilirmiyim?
    Twitter Facebook Google+