Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Geçici Rapor ile EKPSS Başvurusu nasıl oluyor?

Merhaba, Benim eşimin önümüzdeki aralık ayına kadar geçerli geçici engelli raporu bulunuyor. Raporda çalışabilir alanında bir bilgi bulunmuyor. Bir de rapordaki oran %96 olduğu halde eşim iyileşme sürecinde artık daha iyi. Acaba biz mevcut raporumuz ile ekpss'ye başvurabiliyor muyuz, yoksa bizden yeni bir rapor mu isterler?

Konuyu değerlendir: Geçici Rapor ile EKPSS Başvurusu nasıl oluyor?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1625 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Şubat.2016

Geçici Rapor ile EKPSS Başvurusu nasıl oluyor?

Merhaba,
    Benim eşimin önümüzdeki aralık ayına kadar geçerli geçici engelli raporu bulunuyor. Raporda çalışabilir alanında bir bilgi bulunmuyor. Bir de rapordaki oran %96 olduğu halde eşim iyileşme sürecinde artık daha iyi. Acaba biz mevcut raporumuz ile ekpss'ye başvurabiliyor muyuz, yoksa bizden yeni bir rapor mu isterler?
    mehmedim (22.Şubat.2016) Bunu beğendi.
  2. 22.Şubat.2016, 14:21
    Merhaba,
    Benim eşimin önümüzdeki aralık ayına kadar geçerli geçici engelli raporu bulunuyor. Raporda çalışabilir alanında bir bilgi bulunmuyor. Bir de rapordaki oran %96 olduğu halde eşim iyileşme sürecinde artık daha iyi. Acaba biz mevcut raporumuz ile ekpss'ye başvurabiliyor muyuz, yoksa bizden yeni bir rapor mu isterler?
    Twitter Facebook Google+
    mehmedim (22.Şubat.2016) Bunu beğendi.
  3. Üyelik tarihi
    Ocak.2012
    başvuru aşamasında engelli raporlarında fazla detay aranmıyor.Üzerinde engel derecesi olan ve başvuru tarihi itibariyle geçerli olan engelli sağlık kurulu raporları kabul ediliyor. Ancak tercih yaptıktan sonra atandığınız kurum çalışabilir bölümü, hangi işlerde çalışabileceği gibi detaylar için yeniden rapor istiyor.
  4. 22.Şubat.2016, 14:39
    başvuru aşamasında engelli raporlarında fazla detay aranmıyor.Üzerinde engel derecesi olan ve başvuru tarihi itibariyle geçerli olan engelli sağlık kurulu raporları kabul ediliyor. Ancak tercih yaptıktan sonra atandığınız kurum çalışabilir bölümü, hangi işlerde çalışabileceği gibi detaylar için yeniden rapor istiyor.