Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

EKSS'nin KURA atamaları neye göre yapılıyor?

Arkadaslar bu kurada hangi dereceye gore aliniyor puan yok rapora göremi hastalik derecesine goremi kime sorsam kurada cikmadi diyor kimler ataniyor bu kurada anlamiyorum neye gore aliniyor torpiline goremi yoksa hastaligina goremi anlamiyom

Konuyu değerlendir: EKSS'nin KURA atamaları neye göre yapılıyor?

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 4049 kez incelendi.

1. Üyelik tarihi
    Aralık.2014

EKSS'nin KURA atamaları neye göre yapılıyor?

Arkadaslar bu kurada hangi dereceye gore aliniyor puan yok rapora göremi hastalik derecesine goremi kime sorsam kurada cikmadi diyor kimler ataniyor bu kurada anlamiyorum neye gore aliniyor torpiline goremi yoksa hastaligina goremi anlamiyom
    MuTeBer (09.Şubat.2016) Bunu beğendi.
  2. 09.Şubat.2016, 02:12
    Twitter Facebook Google+
    MuTeBer (09.Şubat.2016) Bunu beğendi.
  3. Üyelik tarihi
    Ağustos.2012
    Nereden
    Selçuk Sel
    Prosedür olarak kura için ÖSYM kadroları yayınlıyor bu kadrolardan herkes 30 tercih yapıyor. Noter huzurunda yapılan çekilişe göre atamalar gerçekleşiyor. puan,engellik,diploma bir anlamı taşımıyor tamamen şans ve tercihlerini azda olsa mantıklı yapmaya bakıyor.

EKPSS Kura için bir değerlendirme yapacak olursak;

Kura için ayrılan kadro sayısı başvurusu sayısına göre çok az.
    Örneğin 2014 te kura için 60 bin kişi başvurmuş.
    İlköğretim/Ortaokul/İlkokul: 129
    İlköğretim/Ortaokul: 105
    toplamda 234 kişi alınmış.

Daha iyi anlamanız açısından şöyle düşünün 60 bin tane kapalı kutu yanyana sıralanıyor ve içlerinde 234 tanesi dolu. siz şansınızla, kısmetinizle bu dolu kutuyu bulmak zorundasınız. yüzdeye vurursak şansınız %3,9 buda çok zor bir ihtimal. ama nasip varsa bir kişide olsa kurada çıkabilirsinizde.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 09.Şubat.2016, 07:39
    Prosedür olarak kura için ÖSYM kadroları yayınlıyor bu kadrolardan herkes 30 tercih yapıyor. Noter huzurunda yapılan çekilişe göre atamalar gerçekleşiyor. puan,engellik,diploma bir anlamı taşımıyor tamamen şans ve tercihlerini azda olsa mantıklı yapmaya bakıyor.

EKPSS Kura için bir değerlendirme yapacak olursak;

Kura için ayrılan kadro sayısı başvurusu sayısına göre çok az.
    Örneğin 2014 te kura için 60 bin kişi başvurmuş.
    İlköğretim/Ortaokul/İlkokul: 129
    İlköğretim/Ortaokul: 105
    toplamda 234 kişi alınmış.

Daha iyi anlamanız açısından şöyle düşünün 60 bin tane kapalı kutu yanyana sıralanıyor ve içlerinde 234 tanesi dolu. siz şansınızla, kısmetinizle bu dolu kutuyu bulmak zorundasınız. yüzdeye vurursak şansınız %3,9 buda çok zor bir ihtimal. ama nasip varsa bir kişide olsa kurada çıkabilirsinizde.