İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

O kolunu ne yaptın kızzz!

Merhabalar saygıdeğer insanlar
Sizlere bir olay anlatmak istiyorum ve bu olay karşısında ben ne kadar haklı yada ne kadar haksızım sadece düşüncelerinizi almak istiyorum.

Gecen hafta bugündü sayfa üyelerimizden olan fadime arkadaşımız beni kahve içmeye cağırdı vede hazırlandım. Evimizin 3 yüz metre ötesinde dolmuş duragımız var orada durmuş arkadaşa gitmek için dolmuş beklerken başka bir dolmuştan 2 bayan indi…AAA nur diyerekden bu 2 bayan bana sahip çıktı…
Bu bayanlar EKPSS sınav öncesi halk eğitimin açmış olduğu kurs ögretmenleri idi…Biri TÜRKÇE hocası diğeri ise TARİH hocamız idi.

Neyse hocalarım beni ğörünce 2 si iki yandan bana sahip çıktılar sağolsunlar nereye gitiyorsun süslenmişsin püslenmişsin her zaman ki gibi derken ben Fadimelere gidiyorum hocam demeye kalmadan
Türkçe hocamız bana direk şu şekilde bir soru sordu…

O KOLUNU NE YAPTIN KIZZZZZ!
Ben koluma birşe yapmadım hocam siz ekpss kursuna gelirken kış olduğu için fark etmediniz…çünkü kolumdaki ameliyat dikişleri gözükmüyordu dedim.Daha ben konuşurken sağolsun tarihçimiz ortalığı topladı uzun kollu giyiyoduk aslında nurun kolu pek dikkat cekmiyor fln filan dedi ve konuyu kapattı..

Ya saygılı üyeler sizlere bunu dile getiriyorum ama kusuruma bakmayın ben böyle ufak tefek şeyleri asla ve asla kafaya takmam,ama size sormak isdediğim konu şu.
Sen koskoca üniversite bitirmiş bir öğretmensin kendini bizlere örnek göstermen gerekirken,Engelli bir insanın ne kadar hassas olacağını senin daha iyi düşünmen gerekmez miydi…
Sen hiç engelli bir insanın Ruh halini düşünmeden nasıl diye bildin O KOLUNU NE YAPTIN KIZZZ diye…
Yazan: Nur Kılıç

UYARI:Bu köşe yazısının telif hakları Nur Kılıç‘a ve yayın hakları engelsizdunyam.org’a aittir. “www.engelsizdunyam.org” biçiminde aktif bağlantı kurularak, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın