Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Engelli memurların mevzuattaki hakları nelerdir?

Günaydın.Ben ekpss sınavından lisans olarak 82 puan aldım.ALLAH ımın izni ile bir yerlere atanacağım.Ama biz engelli memurların mevzuattaki hakları nelerdir..Yani Engelli oluşumuzun erken emeklilik den başka faydaları nelerdir.Bu arada işitme engelliyim.

Konuyu değerlendir: Engelli memurların mevzuattaki hakları nelerdir?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1907 kez incelendi.

1. Kayıtsız Üye
    16.Haziran.2014, 09:00

Engelli memurların mevzuattaki hakları nelerdir?

Günaydın.Ben ekpss sınavından lisans olarak 82 puan aldım.ALLAH ımın izni ile bir yerlere atanacağım.Ama biz engelli memurların mevzuattaki hakları nelerdir..Yani Engelli oluşumuzun erken emeklilik den başka faydaları nelerdir.Bu arada işitme engelliyim.
  2. 16.Haziran.2014, 09:00
    Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kayıtsız Üye
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Engelli hakları, mevcut engel durumu nedeniyle engellilerin, engelsiz bireyler gibi eşit haklara erişiminin sağlanması için engellilere verilen pozitif ayrıcalık sağlayan haklara verilen genel ad.

Yazının devamı için TIKLAYIN
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  4. 31.Ağustos.2015, 14:32
    Engelli hakları, mevcut engel durumu nedeniyle engellilerin, engelsiz bireyler gibi eşit haklara erişiminin sağlanması için engellilere verilen pozitif ayrıcalık sağlayan haklara verilen genel ad.

Yazının devamı için TIKLAYIN
  5. rdvn
    31.Ağustos.2015, 15:28
    diğer memurlarla neredeyse aynı haklara sahip olursunuz. sadece mevcut raporunuz vergi indirimli ise maliyeye başvurup engelli vergi indiriminden yararlanır, birazcık fazla maaş alırsınız. birde kar yağdığında idari izin veriyorlar işe gelmiyorsunuz.
  6. 31.Ağustos.2015, 15:28
    rdvn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rdvn
    Misafir
    diğer memurlarla neredeyse aynı haklara sahip olursunuz. sadece mevcut raporunuz vergi indirimli ise maliyeye başvurup engelli vergi indiriminden yararlanır, birazcık fazla maaş alırsınız. birde kar yağdığında idari izin veriyorlar işe gelmiyorsunuz.