Reklam alanı-1
Dikkat: Forum bütün Üyelere Kapatılmıştır!
Sadece Yöneticiler Forumu görebilirler.

Kocasından boşanmış sigortalı işte çalışan bayan babasından yetim maaşı alabilir mi?

kocamdan boşandım asgari ücretle sigortalı işte çalışıyorum.babam bağkurdan emekli ve 1 yıl önce vefat etti.başvursam babamın emeklilik maaşı bana verilirmi?

Konuyu değerlendir: Kocasından boşanmış sigortalı işte çalışan bayan babasından yetim maaşı alabilir mi?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4157 kez incelendi.

1. (A)
    23.Kasım.2011, 09:06

Kocasından boşanmış sigortalı işte çalışan bayan babasından yetim maaşı alabilir mi?

kocamdan boşandım asgari ücretle sigortalı işte çalışıyorum.babam bağkurdan emekli ve 1 yıl önce vefat etti.başvursam babamın emeklilik maaşı bana verilirmi?
  2. 23.Kasım.2011, 09:06
    (A) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    (A)
    Misafir
    Twitter Facebook Google+
  3. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    bildiğim kadarıyla alamasınız çalışmasaydınız alırdınız
  4. 23.Kasım.2011, 09:11
    bildiğim kadarıyla alamasınız çalışmasaydınız alırdınız
  5. Üyelik tarihi
    Haziran.2010
    Nereden
    Ankara
    Çalışan bir kişi kendine bakabilecek durumda gelir elde edeceği düşünülerek, babanızın emekli maaşı size bağlanmaz.
    Lütfen Özel Mesajla soru sormayınız. Sitemizde konu açarak sorularınızı sormanız sizinle aynı durumda olan bir çok kardeşimize fayda sağlayacak aynı zamanda daha çok cevap alma hakkınız doğacaktır. Soru sormak için TIKLAYIN
  6. 23.Kasım.2011, 20:46
    Çalışan bir kişi kendine bakabilecek durumda gelir elde edeceği düşünülerek, babanızın emekli maaşı size bağlanmaz.
  7. Üyelik tarihi
    Aralık.2011

dul ve yetim aylığı

sevgili oğlum rahmetli teğmen oğuzhan demirel tc emekli sicil nosu ........ tc si ...... türkiye silahlı kuvetlerine 5 yıl 8 ay hizmeti bulunmakta annesi ev kadını ben ise tarım bakanlığından 25 yıl üzerinden tc emekli sandığından maaş almaktayım yüzde 54 engelliyim aynı zamanda oğlumdan annesi maaş alıp alamayacağını öğrenmek istiyorum
  8. 27.Aralık.2011, 18:43
    sevgili oğlum rahmetli teğmen oğuzhan demirel tc emekli sicil nosu ........ tc si ...... türkiye silahlı kuvetlerine 5 yıl 8 ay hizmeti bulunmakta annesi ev kadını ben ise tarım bakanlığından 25 yıl üzerinden tc emekli sandığından maaş almaktayım yüzde 54 engelliyim aynı zamanda oğlumdan annesi maaş alıp alamayacağını öğrenmek istiyorum
  9. Zümrüdü Anka
    27.Aralık.2011, 18:56
    Sevgili cen77 özür dileyerek siz bir konuda uyarmak istiyorum, TC. ve emekli sicil no gibi özel bilgileri burada paylaşmanızın doğru olmayacağı kanaatindeyim...
  10. 27.Aralık.2011, 18:56
    Zümrüdü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zümrüdü Anka
    Misafir
    Sevgili cen77 özür dileyerek siz bir konuda uyarmak istiyorum, TC. ve emekli sicil no gibi özel bilgileri burada paylaşmanızın doğru olmayacağı kanaatindeyim...